VYBERTE SI Z MOŽNOSTÍ REALITNÍHO SERVERU REALITY OSTRAVSKO:

 
NACHÁZÍTE SE ZDE
 

VYBERTE SI Z REALIT:

 
Mapa kraje
 

DOPORUČUJEME:

 

REALITNÍ KANCELÁŘE

Katalog realitních kanceláří z celého Moravskoslezského kraje a seřazeného dle okresů.

Na REALITY OSTRAVSKO doporučujeme realitní kanceláře:

Remax Partners

Společnost RE/MAX Art je realitní kanceláří poskytující svým klientům kompletní služby v oblasti realit. Individuální přístup k jednotlivým zakázkám, vysoká odborná úroveň makléřů, účinná propagace zakázek, kvalitní právní ošetření všech obchodních případů a advokátní úschova "kupní ceny" je u nás samozřejmostí. Díky dodržování Etického Kodexu společnosti RE/MAX Czech Republic, jsme schopni splnit veškerá přání klientů na vysoké úrovni. Samozřejmostí je právní pomoc při realizaci případů.

Horní 266/73, Ostrava – Dubina

 

FINSTAL realitní s.r.o.

Zavolejte nám ZDARMA, třeba jen pro radu na naši zelenou linku - 800 80 80 80. Nabídněte nám pozemky, které Vám teď leží ladem, nebo je nemůžete prodat. POMŮŽEME VÁM S PRODEJEM JAKÉKOLI NEMOVITOSTI.

Novinářská 1113/3, OSTRAVA

 

Stavos Stavba a.s.

Stavební společnost.

Mitušova 1120/25, Ostrava Hrabůvka

 

Efekt Reality - Mgr. Milena Chodurová

Realitní kancelář Efekt Reality nabízí prodej a pronájem bytů, domů, chat, komerčních prostor, pozemků, garáží a dalších nemovitostí. Tržní ocenění pro dědictví, právní servis, poradenství, znalecké posudky prodávajícím zdarma.

Tržní 23, Frýdek-Místek

 

Realitní kancelář Top-Real

Společnost Top Real byla založena r. 2002 bez jakéhokoliv zahraničního či úvěrového kapitálu. Pracovní tým tvoří lidé, kteří mají s realitním trhem dlouholeté praktické zkušenosti a díky těmto zkušenostem se společnost zařadila mezi nejvýznamnější realitní kanceláře v regionu. Naším cílem jsou kvalitní služby směřované ke spokojenosti všech zúčastněných stran realizovaného obchodu, komplexnost, šíře služeb a vysoká profesionalita.

Náměstí Svobody 29, Frýdek-Místek

 
 

Reality Ostrava, Byty Ostrava, Pozemky Ostrava, Realitní kanceláře Ostrava, Reality inzerce Ostrava

© 2008 Reality Ostrava - tento server provozuje Advertising Media s.r.o.
Děkujeme za Vaši návštěvu. Dnes je 25.02.2024, tato stránka byla vygenerována v 07:07:47. Vaše IP adresa je 44.200.77.92.
Další informace o serveru Reality Ostravsko najdete na podstránkách Zásady ochrany osobních údajů, Všeobecné podmínky.
TOPlist